Avrupa pazarı Bize göre gümrük sorunu yok,
Min Sipariş miktarı, en az Yerel Anestezik Toz için 10 kg'dır.
Min sipariş miktarı en az steroid tozu için 100 gramdır.
Avrupa'da kendi gümrük ekibimiz var

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd.

iyi kalite Yasal anabolik steroidler satış için
iyi kalite Yasal anabolik steroidler satış için
İyi. İngiltere'de 500 kg lidokain paketimi 12 gün içinde aldım. Avrupa gümrükleme ekibi güçlü. İstediğim bu

—— Liam Sneddon - İngiltere

Steroid tozu ve tetrakain, lidokain, benzokain tozları mükemmel

—— Santino - İspanya

Daha önce satın aldığım parsel, gümrük tarafından alıkonulmuştu. Onlardan herhangi bir gümrük problemi olmadan Kanada'ya 300 kilogram benzokain aldım. Paketi 17 günde almamı istediler. Kanada'da çok iyi bir gümrükleme ekibi var

—— Alex colley - Kanada

Satın aldığım tetracaine hidroklorür ve steroid tozuyla ilgili gümrük sorunu yok. Onlar yaptı

—— Markcylano Alves - Brzail

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd. Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd. Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd. Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd. Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd. Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TY-Kimyasal
No. Çalışanları : 200~400
Yıllık satış : 5000000-14000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Company Location: Dalong Street, Panyu District, Guangzhou City, Guangdong Province. Friendship Building, No. 307, Roa
Avrupa pazarı : Bizim tarafımızdan gümrük sorunu yok

Ülkenizi herhangi bir gümrük sorunu olmadan parselinizi 7-9 gün içinde güvenle alabilirsiniz.

Fakat

Min. Sipariş miktarı, en az Lokal Anestezik Toz için 10 kg'dır.

Min sipariş miktarı en az Steroidler için 100gram'dır.

Avrupa'da kendi gümrük ekibimiz var. Ama biz küçük sipariş paketleri gerçekten ilgilenmiyoruz. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz
Guangzhou Tengyue Chemical Co, Ltd, gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuar ve muayene ekipmanları ile geliştirme, üretim, steroid hormon tozları ve Yerel anestezik powder.with dağıtma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir firmadır. Kutsal biyolojik, birkaç yıl süren çabaları ve farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin katkısıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrikaya dönüşmüştür.

Guangzhou Tengyue Chemical Co, Ltd, Testosteron Propiyonat, Testosteron Enantat, Trenbolon Asetat, Boldenone Undecylenate, Oxandrolone, Drostanolon Propionat, Methandienon, Oxymetholone, Stanozolol, Nandrolen, onandreon, Enandreen, onandreon, Nandrolen, Kaandolen, Enandreen, Enandendon, Onandolen, Enandreen, Enandendon, Kaandolen, Nandrolen, Kaandolen, Kaandolen, Enandreen, Enandendon, Kaandolen, Nandrolen, Enandendon, Kaandolin Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi ön satış ve satış sonrası servis müşterilere verdiğimiz sözdür. İlaç, gıda, içecek, kozmetik, gıda takviyesi, sağlık ürünleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılırlar.

Kutsal biyolojik her zaman '' Önce müşteri memnuniyeti ve kalite '' hedefini takip eder. Müşterilerimizin saygınlığı ve güveni ile ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Avustralya ve diğer pek çok bölgeye ihracat yaptı. Tüm müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurarız.Guangzhou Tengyue Chemical Co, Ltd stric GMP koşulları altında yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Uluslararası farmakopesi şartnamelerini ve özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için kalite kontrol ve kalite güvencesi yüksek önceliğe sahiptir. · Malzemelerimizi test etmek için Analiz Yöntemi, yeniden üretilebilir sonuçlar verecek şekilde onaylanmıştır. · Tüm analitik test prosedürleri ve üretim prosedürleri iyi belgelenmiştir. ve belirlenen protokole göre revizyon yapılır. · Arıtılmış su ve nihai ürünlerin trend analizi yapılmaktadır. · Stabilite çalışması çok önemli bir kalite güvence alanıdır. Mevcut GMP, ulusal ve uluslararası standartlara göre eksiksiz, gelişmiş, bilimsel bir kalite yönetim sistemi uygulayarak kalite yönetimini sürekli olarak geliştirir. Her ürünün, mevcut güvenlik, etkinlik, kalite ve saflık standartlarını sürekli olarak karşılayan katı kontroller altında üretileceğini garanti ediyoruz. Kalite, müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için bilinçli bir bağlılık ve kalıcı bir amaçtır. Kalite sistemlerinde mükemmellik, eğitimli personelin ekip çalışması ile sağlanacaktır. Kalite, üretime katılan tüm kişilerin sorumluluğundadır.

Şimdi, Guangzhou Tengyue Chemical Co., Ltdits, yüksek hızlı gelişimi ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyor. Güvenilirlik ve kazan-kazan prensibi uyarınca, kutsal biyolojik müşterilerimize mükemmel ürünler ve en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adanacaktır.
Hepimiz "ileride işçilik kalitesi" iş felsefesine bağlı kalarak, iç ve dış pazarlarda birçok işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk. Üstün ürünler ve ürün satış hizmetleri sayesinde, tüm çalışanlarımız, yarın daha iyi bir yer yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyaret etmeleri için arkadaşlarımızı içtenlikle karşılamaktadır.


İletişim bilgileri
Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Evan

Tel: WhatsApp+8618826483838

Faks: Guangzhou Tengyue Chemical Co.,

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)