Kaliteli ürün ,Güvenli Teslimat ,Profesyonel servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Victor Biotech Co.,Ltd.

Ben sohbet şimdi
Çin Victor Biotech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Victor Biotech Co.,Ltd. Sertifikalar
İyi. İngiltere'de 500 kg lidokain paketimi 12 gün içinde aldım. Avrupa gümrükleme ekibi güçlü. İstediğim bu

—— Liam Sneddon - İngiltere

Steroid tozu ve tetrakain, lidokain, benzokain tozları mükemmel

—— Santino - İspanya

Daha önce satın aldığım parsel, gümrük tarafından alıkonulmuştu. Onlardan herhangi bir gümrük problemi olmadan Kanada'ya 300 kilogram benzokain aldım. Paketi 17 günde almamı istediler. Kanada'da çok iyi bir gümrükleme ekibi var

—— Alex colley - Kanada

Satın aldığım tetracaine hidroklorür ve steroid tozuyla ilgili gümrük sorunu yok. Onlar yaptı

—— Markcylano Alves - Brzail

Victor Biotech Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
Victor Biotech Co.,Ltd. Victor Biotech Co.,Ltd. Victor Biotech Co.,Ltd. Victor Biotech Co.,Ltd. Victor Biotech Co.,Ltd. Victor Biotech Co.,Ltd.
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TY-Kimyasal
No. Çalışanları : 200~400
Yıllık satış : 5000000-14000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Company Location: Dalong Street, Panyu District, Guangzhou City, Guangdong Province. Friendship Building, No. 307, Roa 


Avrupa pazarı ,Tarafımızdan gümrük sorunu yok

Ülkenizde herhangi bir gümrük sorunu olmaksızın 7-9 gün içinde kolinizi güvenle teslim alabilirsiniz.


Fakat

Min Sipariş miktarı en az Lokal Anestezik Toz için 10kg'dır.

Minimum sipariş miktarı Steroidler için en az 100 gramdır


Avrupa'da kendi gümrükleme ekibimiz var.Ancak küçük sipariş paketleriyle gerçekten ilgilenmiyoruz.İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.
 
Victor Biotech Co., Ltd., gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuar ve kontrol ekipmanları ile steroid hormon tozları ve Lokal anestezik toz geliştirme, üretim, dağıtım konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir şirkettir.Kutsal biyolojik, birkaç yıllık çabalar ve farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin katkılarıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrika haline geldi.

Çin Victor Biotech Co.,Ltd. şirket Profili 0

Victor Biotech Co., Ltd., Testosteron Propionat, Testosteron Enanthate, Trenbolone Acetate, Boldenone Undesilenate, Oxandrolone, Drostanolone Propionate, Methandienone, Oxymetholone, Stanozolol, Nandrolone Enanthate ve Methenolone dahil olmak üzere anabolik steroid hormonu ham tozlarının üretiminde.Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmet, müşterilerimize verdiğimiz sözdür.İlaç, yiyecek, içecek, kozmetik, gıda takviyesi, sağlık ürünleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kutsal biyolojik her zaman '' önce müşteri memnuniyeti ve kalite '' amacını izler.Çok sayıda iyi itibar ve güven formu müşterilerimizle ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Avustralya ve diğer birçok bölgeye ihraç edilmiştir.Tüm müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kuruyoruz.

Çin Victor Biotech Co.,Ltd. şirket Profili 1
Çin Victor Biotech Co.,Ltd. şirket Profili 2
 

Victor Biotech Co., Ltd., sıkı GMP koşulları altında yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.Uluslararası farmakope spesifikasyonlarını ve özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için kalite kontrol ve kalite güvencesine yüksek öncelik verilmektedir. · Test için Analiz Metodu Malzemelerimizin yeniden üretilebilir sonuçlar vermesi için onaylanmıştır ve belirtilen protokole göre revizyon yapılır · Arıtılmış su ve nihai ürünlerin trend analizi sürdürülür · Stabilite çalışması, kalite güvencesinin çok önemli bir alanıdır.mevcut GMP, ulusal ve uluslararası standartlara göre eksiksiz, gelişmiş, bilimsel bir kalite yönetim sisteminin uygulanması yoluyla kalite yönetimini sürekli olarak iyileştirir.Her ürünün, mevcut güvenlik, etkinlik, kalite ve saflık standartlarını sürekli olarak karşılayan sıkı kontroller altında üretileceğini garanti ediyoruz.Kalite, müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için bilinçli bir taahhüt ve kalıcı bir hedeftir.Kalite sistemlerinde mükemmellik, eğitimli personel ile ekip çalışmasıyla sağlanacaktır.Kalite, üretimle ilgili tüm kişilerin sorumluluğundadır.

Şimdi, Victor Biotech Co., Ltd. yüksek hızlı gelişimi ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyor.Güvenilirlik ve kazan-kazan ilkesi kapsamında, kutsal biyolojik, müşterilerimize mükemmel ürünler ve en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adanacaktır.
Hepimiz "ileriye dönük kaliteli firforging" iş felsefesine bağlı kalarak, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda birçok işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk.Üstün ürünler ve mükemmel hizmetlerle, tüm personelimiz, daha iyi bir yarın yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyaret eden arkadaşlarımızı içtenlikle karşılar.


 

Çin Victor Biotech Co.,Ltd. şirket Profili 3

İletişim bilgileri
Victor Biotech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Ben

Tel: WhatsApp+8613657291547

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin