Avrupa pazarı Bize göre gümrük sorunu yok,
Min Sipariş miktarı, en az Yerel Anestezik Toz için 10 kg'dır.
Min sipariş miktarı en az steroid tozu için 100 gramdır.
Avrupa'da kendi gümrük ekibimiz var

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTetracaine Hidroklorür Tozu

Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz

iyi kalite Yasal anabolik steroidler satış için
iyi kalite Yasal anabolik steroidler satış için
İyi. İngiltere'de 500 kg lidokain paketimi 12 gün içinde aldım. Avrupa gümrükleme ekibi güçlü. İstediğim bu

—— Liam Sneddon - İngiltere

Steroid tozu ve tetrakain, lidokain, benzokain tozları mükemmel

—— Santino - İspanya

Daha önce satın aldığım parsel, gümrük tarafından alıkonulmuştu. Onlardan herhangi bir gümrük problemi olmadan Kanada'ya 300 kilogram benzokain aldım. Paketi 17 günde almamı istediler. Kanada'da çok iyi bir gümrükleme ekibi var

—— Alex colley - Kanada

Satın aldığım tetracaine hidroklorür ve steroid tozuyla ilgili gümrük sorunu yok. Onlar yaptı

—— Markcylano Alves - Brzail

Ben sohbet şimdi

Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz

Çin Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz Tedarikçi
Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz Tedarikçi Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz Tedarikçi Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz Tedarikçi

Büyük resim :  Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TY-chemical
Sertifika: ISO9001,SGS,GMP
Model numarası: 136-47-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gram
Fiyat: 170-320$/kg
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta + karton
Teslim süresi: 24 Saat
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
Yetenek temini: 100kg / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Varış zamanı: 4-7 gün İhracat pazarları: Küresel
Görünüm: Görünüm Ekspres: Hava ve TNT, FedEx, EMS, DHL ve Güvenli Gemimiz
MQQ: 10gram Ürün üretim standardı: USP36, Amerikan Farmakopesi,% 99 Saf
Uygulama: erkek vücut geliştirme
Vurgulamak:

tetracaine hcl powder

,

benzocaine lidocaine tetracaine 15 5 5 
Tetracaine tozu Tetracaine hidroklorür Brezilya topikal tozu

Temel detaylar:

isim Tetracaine hidroklorür (tetracaine hcl, tetracaina hidroklorür)
CAS numarası 136-47-0
HPLC % 99.7 saf
Görünüm Beyaz toz
Uygulama Dövmeler alanında kullanılan anestezik toz, diş hekimleri, kremler

Güvenlik sorunları veya yasal sorunlar olmadan Kanada, İngiltere, İspanya, İtalya ve Brezilya'da tetracaine, lidokain, benzokain ve prokaini nasıl güvenle alabilirim?

Herhangi bir sorun olmadan parselinizi güvenle almanıza izin verebiliriz. Çünkü bu yerlerde kendi gümrük ekibimiz var. Bu ürünleri pestisit adı ile değiştireceğiz, paketinizi temizleyeceğiz ve daha sonra yerel kurye şirketiniz aracılığıyla elinize göndereceğiz. Ancak siparişiniz en az 10 kg veya daha fazladır.

Tetracaine hidroklorür nedir?

 • Farmakodinamik Bu ilaç uzun etkili bir ester lokal anesteziktir. Periferik sinirlerin etkisi, diğer lokal anesteziklere benzer. Hücre zarının geçirgenliğini sodyum iyonlarına değiştirebilir ve sodyum iyonlarının akmasını önleyebilir, böylece hareket potansiyelini durdurarak aksiyon potansiyelini yavaşlatabilir, böylece sinir iletimi ve iletimi kaybı ile bilgi iletilemez. İlaç prokainden daha fazla çözünür, güçlü penetrasyon kabiliyetine sahiptir ve sinir dokusu ile birlikte hızlı ve sıkıdır. Anestezik etki prokainden 5 ila 10 kat daha güçlüdür ve etki süresi prokainin 8 katıdır, ancak toksisite 10 kat daha büyüktür.
 • Farmakokinetik Bu ilaç, yüksek yağ çözünürlüğüne sahiptir ve mukozaya nüfuz edebilir. Topikal anestezi sırasında 1 ila 3 dakika boyunca 60 ila 90 dakika boyunca etkili olur. Subaraknoid blok 3 ila 5 dakika etkilidir ve 2 ila 3 saat sürer. Adrenalin eklendiğinde, süre 4 ila 6 saate uzatılır. Esas olarak plazma psödokolinesteraz ile hidrolize edilir ve metabolitler p-aminobenzoik asit ve dimetilaminoetanoldür. Esas olarak böbrekler tarafından metabolitler halinde atılır ve küçük bir miktar idrar şeklinde atılır.


Tetracaine hidroklorürün rolü nedir?

 • Bu ürün uzun süre etkili ester lokal anestezidir. Eylem özellikleri şunlardır: topikal anestezi için uygun güçlü penetrasyon gücü, göz damlasından sonra vazokonstriksiyon yok, dilate edilmiş öğrenciler, kornea hasarı ve genellikle oftalmolojide kullanılan diğer advers reaksiyonlar. Lokal anestezi ve toksisite, prokainden yaklaşık 10 kat daha fazladır. Enjeksiyondan sonra, anestezik etki yavaşça belirdi (yaklaşık 10 dakika) ve emilimden sonra metabolizma yavaşladı.
 • Lokal anestezi süresi 3 IJ, H, -J kadardı. hakkında. Genel olarak gözler, burun ve boğaz mukozasının yüzey anestezisinde kullanılır ve nadiren iletken anestezi ve epidural anestezi için kullanılır. Yüksek toksisitesinden dolayı, genellikle infiltrasyon anestezisinde kullanılmaz.


Tetracaine hidroklorürün dozu nedir?

 • Oftalmoloji için% 0.5 -% 1 izotonik çözelti, nazal, boğaz spreyi veya trakeal entübasyon için% 1 -% 2 çözelti; İdrar yolu mukozal anestezisi için% 0.1 ~% 0.5 çözelti. Epidural anestezi:% 0.2 ila% 0.3 solüsyon kullanın, maksimum doz kg vücut ağırlığı başına 1 ila 2 mg'dan fazla değildir.

Lütfen tetracaine hidroklorürün yan etkilerine dikkat edin

 • 1. Diğer esterlere ve lokal anesteziklere alerjisi olanlar da bu ilaca alerjisi olabilir.
 • 2. Kontrendikasyonlar (1) Bu ilaca veya diğer ester lokal anesteziklerine alerjisi olanlar. (2) p-aminobenzoik asit ve türevlerine alerjisi olanlar. (3) Ciddi alerjik yapıya sahip olanlar.
 • 3. Dikkatli kullanın (1) Plazma psödokolinesteraz konsantrasyonundaki azalma. (2) Şiddetli kalp hastalığı, şok (3) 5 yaşın altındaki çocuklar.
 • 4. İlaçların hamilelik üzerindeki etkisi Hamilelik sırasında büyük miktarda progesteron salgılanır ve bu durum lokal anesteziklere duyarlılığı artırabilir. Gebe kadınlar epidural blokaj için lokal anestezik kullandıklarında, dozaj azaltılmalıdır. ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) bu ilacın gebelik güvenliğini C Sınıfı olarak sınıflandırır.
 • 5. İlaçların emzirme üzerindeki etkisi Süte ilaç salgılaması bildirilmemiştir.

Tetracaine, procaine, lidocaine ve benzocaine sahip tetracaine hidroklorür için hangisi daha iyidir? Hangi anestezi güçlü?

 • Tetracaine hidroklorür esas olarak mukozal anestezi için kullanılır, çünkü aynı zamanda oldukça toksiktir ve mukozaya nüfuz edebilir.
 • Rol: Lokal anestezikler. Lokal anestezik yoğunluğu: tetracaine> tetracaine hcl> lidokain> lidcaine hcl> benzokain> prokain> prokain


Tetracaine fiziksel haritası / tetracaine hidroklorür fiziksel haritası


Sorularınıza ve önerilerinize hoş geldiniz

İletişim bilgileri
Guangzhou Teng yue Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)