Kaliteli ürün ,Güvenli Teslimat ,Profesyonel servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerTetracaine Hidroklorür Tozu

Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz

Ben sohbet şimdi
Çin Victor Biotech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Victor Biotech Co.,Ltd. Sertifikalar
İyi. İngiltere'de 500 kg lidokain paketimi 12 gün içinde aldım. Avrupa gümrükleme ekibi güçlü. İstediğim bu

—— Liam Sneddon - İngiltere

Steroid tozu ve tetrakain, lidokain, benzokain tozları mükemmel

—— Santino - İspanya

Daha önce satın aldığım parsel, gümrük tarafından alıkonulmuştu. Onlardan herhangi bir gümrük problemi olmadan Kanada'ya 300 kilogram benzokain aldım. Paketi 17 günde almamı istediler. Kanada'da çok iyi bir gümrükleme ekibi var

—— Alex colley - Kanada

Satın aldığım tetracaine hidroklorür ve steroid tozuyla ilgili gümrük sorunu yok. Onlar yaptı

—— Markcylano Alves - Brzail

Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz

Tetracaine Hcl Powder , Brazil Topical Local Anesthetic Powder
Tetracaine Hcl Powder , Brazil Topical Local Anesthetic Powder Tetracaine Hcl Powder , Brazil Topical Local Anesthetic Powder Tetracaine Hcl Powder , Brazil Topical Local Anesthetic Powder

Büyük resim :  Tetracaine Hcl Toz, Brezilya Topikal Lokal Anestezik Toz En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: VKD
Sertifika: ISO9001,SGS,GMP
Model numarası: 136-47-0
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10gram
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta + karton
Teslim süresi: 24 Saat
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
Yetenek temini: 100kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Varış zamanı: 4-7 Gün İhracat Pazarları: global
Görünüm: Görünüm ekspres: Hava ve TNT, FedEx, EMS, DHL ve Güvenli Gemimiz
MQQ: 10gram Ürün Üretim Standardı: USP36, Amerikan Farmakopesi,% 99 Saf
Uygulama: adam vücut geliştirme
Vurgulamak:

tetracaine hcl tozu

,

benzocaine lidocaine tetracaine 15 5 5

                                 
               
                     
 Tetrakain tozu Tetrakain hidroklorür Brezilya topikal tozu

Temel ayrıntılar:
 

İsim Tetrakain hidroklorür(tetrakain hcl, tetracaina hidroklorür)
CAS numarası 136-47-0
HPLC % 99,7 saf
Görünüm Beyaz toz
Uygulama Dövme, diş hekimi, krem ​​alanında kullanılan lokal anestezik toz

 

 

Kanada, Birleşik Krallık, İspanya, İtalya ve Brezilya'da güvenlik sorunları veya yasal sorunlar olmadan tetrakain, lidokain, benzokain ve prokain'i güvenle nasıl alabilirim?

Paketinizi sorunsuz bir şekilde teslim almanıza izin verebiliriz.Çünkü buralarda kendi gümrükleme ekibimiz var.Bu ürünleri pestisit ismiyle değiştirip paketinizi temizledikten sonra yurtiçi kargo firmanız aracılığıyla elinize göndereceğiz.Ancak siparişiniz en az 10 kg veya üzeri.

 

 

 

 

Tetrakain hidroklorür nedir?

 • Farmakodinamik Bu ilaç, uzun etkili bir ester lokal anesteziktir.Periferik sinirlerin etkisi diğer lokal anesteziklere benzer.Hücre zarının sodyum iyonlarına geçirgenliğini değiştirebilir ve sodyum iyonlarının akışını önleyebilir, böylece aksiyon potansiyelini durdurana kadar aksiyon potansiyelini yavaşlatır, sinir uyarı ve iletim kaybına neden olur, bilgi aktaramaz.İlaç, prokain'den daha çözünürdür, güçlü penetrasyona sahiptir ve sinir dokusu ile kombinasyon halinde hızlı ve sağlamdır.Anestezik etki prokaininkinden 5 ila 10 kat daha güçlüdür ve etki süresi prokaininkinin 8 katıdır, ancak toksisite 10 kat daha fazladır.
 • Farmakokinetik Bu ilacın yağ çözünürlüğü yüksektir ve mukozaya nüfuz edebilir.Topikal anestezi sırasında 1 ile 3 dakika arasında 60 ile 90 dakika arasında etki gösterir.Subaraknoid blok 3 ila 5 dakika etkilidir ve 2 ila 3 saat sürer.Adrenalin eklendiğinde süre 4 ila 6 saate çıkar.Esas olarak plazma psödokolinesteraz tarafından hidrolize edilir ve metabolitleri p-aminobenzoik asit ve dimetilaminoetanoldür.Esas olarak böbrekler tarafından metabolitler şeklinde atılır ve az bir kısmı da idrar şeklinde atılır.


Tetrakain hidroklorürün rolü nedir?

 • Bu ürün uzun etkili bir ester lokal anestezidir.Eylem özellikleri şunlardır: güçlü penetrasyon gücü, topikal anestezi için uygundur, göz damlalarından sonra vazokonstriksiyon olmaz, gözbebeklerinin büyümesi, korneal hasar ve sıklıkla oftalmolojide kullanılan diğer yan etkilerLokal anestezi ve toksisite prokainin yaklaşık 10 katıdır.Enjeksiyondan sonra, anestezik etki yavaşça (yaklaşık 10 dakika) ortaya çıktı ve metabolizma emilimden sonra yavaşladı.
   
 • Lokal anestezi süresi 3 IJ, H, -J kadardı.hakkında.Esas olarak gözler, burun ve boğaz mukozasının yüzey anestezisi için kullanılır ve nadiren iletim anestezisi ve epidural anestezi için kullanılır.Yüksek toksisitesi nedeniyle genellikle infiltrasyon anestezisi için kullanılmaz.


Tetrakain hidroklorürün dozu nedir?

 

 • Oftalmoloji için% 0.5 -% 1 izotonik solüsyon, nazal, boğaz spreyi veya trakeal entübasyon için% 1 -% 2 solüsyon;İdrar yolu mukozal anestezisi için% 0.1 ~% 0.5 çözelti.Epidural anestezi:% 0,2 ila% 0,3 çözelti kullanın, maksimum doz vücut ağırlığı kg'ı başına 1 ila 2 mg'dan fazla değildir.
   

Lütfen tetrakain hidroklorürün yan etkilerine dikkat edin

 • 1. Diğer esterlere ve lokal anesteziklere alerjisi olanlar da bu ilaca alerjik olabilir.
   
 • 2. Kontrendikasyonlar (1) Bu ilaca veya diğer ester lokal anesteziklere alerjisi olanlar.(2) p-aminobenzoik asit ve türevlerine alerjisi olanlar.(3) Şiddetli alerjik yapıya sahip olanlar.
   
 • 3. Dikkatli kullanın (1) Plazma psödokolinesteraz konsantrasyonundaki azalma.(2) Şiddetli kalp hastalığı, şok (3) 5 yaşın altındaki çocuklar.
   
 • 4. İlaçların hamilelik üzerine etkisi Hamilelik sırasında büyük miktarda progesteron salgılanır ve bu da lokal anestetiklere duyarlılığı artırabilir.Hamile kadınlar epidural blokaj için lokal anestezik kullandığında, doz azaltılmalıdır.ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), bu ilacın gebelik güvenliğini Sınıf C olarak sınıflandırır.
   
 • 5. İlaçların emzirme üzerindeki etkisi İlacın süte geçtiğine dair herhangi bir rapor bulunmamaktadır.

Tetrakain, prokain, lidokain ve benzokain içeren tetrakain hidroklorür için hangisi daha iyidir?Hangi anestezi güçlüdür?

 • Tetrakain hidroklorür esas olarak mukozal anestezi için kullanılır çünkü aynı zamanda oldukça toksiktir ve mukozaya nüfuz edebilir.
   
 • Rol: Lokal anestezikler.Lokal anestezik yoğunluk: tetrakain> tetrakain hcl> lidocaine> lidcaine hcl> benzocaine> procaine> procaine hcl, ancak ilgili yan etkiler de artacaktır.


Tetrakain fiziksel haritası / tetrakain hidroklorür fiziksel haritası

 


 

İletişim: Allen

Whatsapp: +8618971485175

Eposta: allenraws0437@gmail.com

İletişim bilgileri
Victor Biotech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Tel: +8618971485175

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin