Ana sayfa

RawsGear Manufacturer şirket Profili

şirket ProfiliAvrupa pazarı,Bizim tarafımızdan gümrük sorunu yok

Ülkenizde herhangi bir gümrük sorunu yaşamadan 7-9 gün içerisinde paketinizi güvenle teslim alabilirsiniz.


Ancak

Minimum Sipariş miktarı Lokal Anestezik Toz için en az 10 kg'dır.

Minimum sipariş miktarı, en azından Steroidler için 100 gramdır.


Avrupa'da kendi gümrükleme ekibimiz var.Ancak küçük sipariş paketleriyle gerçekten ilgilenmiyoruz. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz
 
RawsDişli Üreticisigelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuvar ve muayene ekipmanları ile steroid hormon tozları ve Lokal anestezik toz geliştirme, üretme, dağıtma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir şirkettir.Holy biyolojik, farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin birkaç yıllık çabaları ve katkılarıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrika haline geldi.

Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 0

RawsDişli ÜreticisiTestosteron Propionat, Testosteron Enanthate, Trenbolone Asetat, Boldenone Undecylenate, Oxandrolone, Drostanolone Propionate, Methandienone, Oxymetholone, Stanozolol, Nandrolone Decanoate, Methenolone Enanthate ve benzeri dahil olmak üzere anabolik steroid hormonu ham tozları üretiminde.Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi satış öncesi ve sonrası hizmet müşterilerimize verdiğimiz sözdür.İlaç, gıda, içecek, kozmetik, gıda takviyesi, sağlık ürünleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Holy biyolojik her zaman “önce müşteri ve kaliteyi tatmin etmek” amacını takip eder.Müşterilerimize çok iyi bir itibar ve güven formu ile ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Avustralya ve diğer birçok bölgeye ihraç edilmiştir.Tüm müşterilerle uzun vadeli işbirliği ilişkisi kuruyoruz.

Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 1
Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 2
 

RawsDişli Üreticisisıkı GMP koşulları altında yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.Uluslararası farmakope spesifikasyonlarını ve özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için kalite kontrol ve kalite güvencesine yüksek öncelik verilir.· Malzemelerimizi test etmek için Analiz Yöntemi, tekrar üretilebilir sonuçlar verecek şekilde doğrulanmıştır· Tüm analitik test prosedürleri ve üretim prosedürleri iyi belgelenmiştir. ve revizyon belirtilen protokole göre yapılır.• Arıtılmış su ve nihai ürünlerin trend analizleri sürdürülür.• Stabilite çalışması, kalite güvencesinin çok önemli bir alanıdır.Mevcut GMP, ulusal ve uluslararası standartlara göre eksiksiz, gelişmiş, bilimsel bir kalite yönetim sisteminin uygulanması yoluyla kalite yönetimini sürekli olarak geliştirir.Her ürünün, mevcut güvenlik, etkinlik, kalite ve saflık standartlarını tutarlı bir şekilde karşılayan sıkı kontroller altında üretileceğini garanti ediyoruz.Kalite, müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için bilinçli bir taahhüt ve kalıcı bir hedeftir.Kalite sistemlerinde mükemmellik, eğitimli personel ile ekip çalışması ile sağlanacaktır.Kalite, üretimde yer alan tüm kişilerin sorumluluğundadır.

RawsDişli Üreticisiyüksek hızlı gelişimi ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyor.Güvenilirlik ve kazan-kazan ilkesi altında, kutsal biyolojik, müşterilerimize mükemmel ürünler ve en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adayacaktır.
Hepimiz "kaliteyi ön plana çıkaran" iş felsefesine bağlı kalarak çalışanlarımız, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda birçok işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk.Üstün ürünler ve eksiksiz hizmetler ile, tüm personelimiz, daha iyi bir yarın yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyaret eden arkadaşlarımızı içtenlikle karşılar.


 

Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 3

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

  • Tüm dünyada steroid hormon tozlarını pazarlıyoruz. özellikle, ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, İspanya, Romanin, İtalya, Fransa, Brezilya, Paraguay, Avustralya ve diğer ülkelerdeki steroid hormonu tozunu tedarik etmekte bile güçlüyüz.
  • 20'den fazla deneyimli kimyager içeren Shenzhen'de kendi Araştırma ve Geliştirme laboratuvarımızı kurduk. Çok güçlü Ar-Ge yetenekleri ve sıkı çalışmaları sayesinde, tozumuz için en ileri teknolojileri geliştiriyoruz. Bu arada, müşterilerimizle her türlü yöntemle, Sözleşmeli araştırma, Özel Sentez, Özel üretim ile işbirliği yapıyoruz, tüm müşterilerimizi ihtiyaçları doğrultusunda karşılamak için elimizden geleni yapacağız.
  • Şirketimiz güçlü bir Ar-Ge ekibine sahip ve büyük miktarda para yatırıyor ve daha fazla yeni steroid tozu, anabolik steroid, enjekte edilebilir steroid ve yarı mamul steroid ürününü pazara adapte etmek için yerli üniversitelerle güçlenecek. 2010 yılına kadar 20'den fazla ürün patentine sahibiz. İşimiz fitness alanı, klinik, kurum, ilaç endüstrisi ve benzeri pek çok sektöre yayılıyor. Dünya çapındaki müşterileri ile uzun bir iş ilişkileri kurmak istiyoruz. Muayene ve rehberliğinize içtenlikle hoş geldiniz.
  • SGS Onayı ve ISO9001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası'nı da geçtik.
RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : RawsDişli

No. Çalışanları : 200~400

Yıllık satış : 5000000-14000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Company Location: Dalong Street, Panyu District, Guangzhou City, Guangdong Province. Friendship Building, No. 307, Roa

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar