RAWSGEAR ÜRETİCİSİ;%100 TESLİMAT GARANTİLİ

www.rawsgear.com
Çin@rawsgear.com

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

RawsGear Manufacturer

Ben sohbet şimdi
Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar
Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar
İyi. İngiltere'de 500 kg lidokain paketimi 12 gün içinde aldım. Avrupa gümrükleme ekibi güçlü. İstediğim bu

—— Liam Sneddon - İngiltere

Steroid tozu ve tetrakain, lidokain, benzokain tozları mükemmel

—— Santino - İspanya

Daha önce satın aldığım parsel, gümrük tarafından alıkonulmuştu. Onlardan herhangi bir gümrük problemi olmadan Kanada'ya 300 kilogram benzokain aldım. Paketi 17 günde almamı istediler. Kanada'da çok iyi bir gümrükleme ekibi var

—— Alex colley - Kanada

Satın aldığım tetracaine hidroklorür ve steroid tozuyla ilgili gümrük sorunu yok. Onlar yaptı

—— Markcylano Alves - Brzail

RawsGear Manufacturer

1 2 3 4 5 6
RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer RawsGear Manufacturer
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : RawsDişli
No. Çalışanları : 200~400
Yıllık satış : 5000000-14000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Company Location: Dalong Street, Panyu District, Guangzhou City, Guangdong Province. Friendship Building, No. 307, Roa



Avrupa pazarı,Bizim tarafımızdan gümrük sorunu yok

Ülkenizde herhangi bir gümrük sorunu yaşamadan 7-9 gün içerisinde paketinizi güvenle teslim alabilirsiniz.


Ancak

Minimum Sipariş miktarı Lokal Anestezik Toz için en az 10 kg'dır.

Minimum sipariş miktarı, en azından Steroidler için 100 gramdır.


Avrupa'da kendi gümrükleme ekibimiz var.Ancak küçük sipariş paketleriyle gerçekten ilgilenmiyoruz. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz
 




RawsDişli Üreticisigelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuvar ve muayene ekipmanları ile steroid hormon tozları ve Lokal anestezik toz geliştirme, üretme, dağıtma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir şirkettir.Holy biyolojik, farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin birkaç yıllık çabaları ve katkılarıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrika haline geldi.

Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 0

RawsDişli ÜreticisiTestosteron Propionat, Testosteron Enanthate, Trenbolone Asetat, Boldenone Undecylenate, Oxandrolone, Drostanolone Propionate, Methandienone, Oxymetholone, Stanozolol, Nandrolone Decanoate, Methenolone Enanthate ve benzeri dahil olmak üzere anabolik steroid hormonu ham tozları üretiminde.Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi satış öncesi ve sonrası hizmet müşterilerimize verdiğimiz sözdür.İlaç, gıda, içecek, kozmetik, gıda takviyesi, sağlık ürünleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Holy biyolojik her zaman “önce müşteri ve kaliteyi tatmin etmek” amacını takip eder.Müşterilerimize çok iyi bir itibar ve güven formu ile ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Avustralya ve diğer birçok bölgeye ihraç edilmiştir.Tüm müşterilerle uzun vadeli işbirliği ilişkisi kuruyoruz.

Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 1
Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 2
 

RawsDişli Üreticisisıkı GMP koşulları altında yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.Uluslararası farmakope spesifikasyonlarını ve özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için kalite kontrol ve kalite güvencesine yüksek öncelik verilir.· Malzemelerimizi test etmek için Analiz Yöntemi, tekrar üretilebilir sonuçlar verecek şekilde doğrulanmıştır· Tüm analitik test prosedürleri ve üretim prosedürleri iyi belgelenmiştir. ve revizyon belirtilen protokole göre yapılır.• Arıtılmış su ve nihai ürünlerin trend analizleri sürdürülür.• Stabilite çalışması, kalite güvencesinin çok önemli bir alanıdır.Mevcut GMP, ulusal ve uluslararası standartlara göre eksiksiz, gelişmiş, bilimsel bir kalite yönetim sisteminin uygulanması yoluyla kalite yönetimini sürekli olarak geliştirir.Her ürünün, mevcut güvenlik, etkinlik, kalite ve saflık standartlarını tutarlı bir şekilde karşılayan sıkı kontroller altında üretileceğini garanti ediyoruz.Kalite, müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için bilinçli bir taahhüt ve kalıcı bir hedeftir.Kalite sistemlerinde mükemmellik, eğitimli personel ile ekip çalışması ile sağlanacaktır.Kalite, üretimde yer alan tüm kişilerin sorumluluğundadır.

RawsDişli Üreticisiyüksek hızlı gelişimi ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyor.Güvenilirlik ve kazan-kazan ilkesi altında, kutsal biyolojik, müşterilerimize mükemmel ürünler ve en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adayacaktır.
Hepimiz "kaliteyi ön plana çıkaran" iş felsefesine bağlı kalarak çalışanlarımız, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda birçok işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk.Üstün ürünler ve eksiksiz hizmetler ile, tüm personelimiz, daha iyi bir yarın yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyaret eden arkadaşlarımızı içtenlikle karşılar.


 

Çin RawsGear Manufacturer şirket Profili 3

İletişim bilgileri
RawsGear Manufacturer

İlgili kişi: Miss. Cameron

Tel: WhatsApp+8618186204104

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin