Ana sayfa

RawsGear Manufacturer Fabrika turu

Sertifika
Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar
Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi. İngiltere'de 500 kg lidokain paketimi 12 gün içinde aldım. Avrupa gümrükleme ekibi güçlü. İstediğim bu

—— Liam Sneddon - İngiltere

Steroid tozu ve tetrakain, lidokain, benzokain tozları mükemmel

—— Santino - İspanya

Daha önce satın aldığım parsel, gümrük tarafından alıkonulmuştu. Onlardan herhangi bir gümrük problemi olmadan Kanada'ya 300 kilogram benzokain aldım. Paketi 17 günde almamı istediler. Kanada'da çok iyi bir gümrükleme ekibi var

—— Alex colley - Kanada

Satın aldığım tetracaine hidroklorür ve steroid tozuyla ilgili gümrük sorunu yok. Onlar yaptı

—— Markcylano Alves - Brzail

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  • Üretim hattı:
  Fabrika üretimi, QC, depolama tesisleri ve enerji ekipmanı tam ve iyi donanımlı. 3M, 30.000 metrekarelik temiz üretim atölyesine, genetik mühendislik üretim hattı, biyokimya üretim hattı, steril peptidler toz üretim hattı, küçük kapasiteli enjeksiyon üretim hattı dahil GMP sertifikasyon standartlarını karşılamaktadır. Fabrika ortamı zarif ve ulaşım uygundur.
  • Ultra saf su donanımları

  • Dondurucu kurutma makinesi

  • Fermantasyon ekipmanları


  • Üretim atölyesi

  • Üretim atölyesi

  • Fermantasyon atölyesi

 • Ar-Ge  Ar-Ge Stratejisi:

  • Kurumsal inovasyon stratejisinin çekirdeğine teknik yenilikler koymak
  • Yüksek teknolojinin gelişimine ayak uyduracak bir yönetim mekanizması oluşturmak
  • Ar-Ge'ye adil yatırım yapmak
  • Çin'deki boşlukları doldurmak için dünyaya gelişmiş, sürdürülebilir projeler üstlenmek
  • Yabancı teknolojiyi kullanmak ve teknoloji pazarından yararlanmak
  • Teknoloji yenilikleri alanında sanayileşme ve pazarlamaya önem vermek
  • Teknolojik yenilik konusunda yetenek tutma ve rekabet ile ilgili bir takım ödüllendirme kuralları oluşturmak. Özel Sentez ve
   Özel üretim
  • Ar-Ge'ye odaklanma:
  • Hormonlar API ve ara maddeleri
  • Steroid API ve ara ürünleri


  Bizim takım:
  Hepimiz "ileride işçilik kalitesi" iş felsefesine bağlı kalarak, iç ve dış pazarlarda birçok işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk. Üstün ürünler ve ürün satış hizmetleri sayesinde, tüm çalışanlarımız, yarın daha iyi bir yer yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyaret etmeleri için arkadaşlarımızı içtenlikle karşılamaktadır.
  Sofistike ve profesyonel lojistik ajanımız var, iyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibimiz. Gümrük garantili geçişler için hızlı ve gizli sevkiyatlar düzenlenebilir.
  İşlerimizin tümü, siparişleri yerine getirmek ve müşterilere hizmet etmek için tam bir tutku haline getirmek için yüksek sorumluluklara sahiptir, ödemeyi aldıktan sonra 24 saat içinde paketleme resimleri ve kodları gönderiyoruz. Her geçen gün güncellenen takip bilgileri sağlanacaktır. Şirketimizdeki her müşteriye yüksek kalitede hizmet verilmelidir.

  Tarihçe:
  Tüm dünyada steroid hormon tozlarını pazarlıyoruz. özellikle, ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, İspanya, Romanin, İtalya, Fransa, Brezilya, Paraguay, Avustralya ve diğer ülkelerdeki steroid hormonu tozunu tedarik etmekte bile güçlüyüz.
  20'den fazla deneyimli kimyager içeren Shenzhen'de kendi Araştırma ve Geliştirme laboratuvarımızı kurduk. Çok güçlü Ar-Ge yetenekleri ve sıkı çalışmaları sayesinde, tozumuz için en ileri teknolojileri geliştiriyoruz. Bu arada, müşterilerimizle her türlü yöntemle, Sözleşmeli araştırma, Özel Sentez, Özel üretim ile işbirliği yapıyoruz, tüm müşterilerimizi ihtiyaçları doğrultusunda karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
  Şirketimiz güçlü bir Ar-Ge ekibine sahip ve büyük miktarda para yatırıyor ve daha fazla yeni steroid tozu, anabolik steroid, enjekte edilebilir steroid ve yarı mamul steroid ürününü pazara adapte etmek için yerli üniversitelerle güçlenecek. 2010 yılına kadar 20'den fazla ürün patentine sahibiz. İşimiz fitness alanı, klinik, kurum, ilaç endüstrisi ve benzeri pek çok sektöre yayılıyor. Dünya çapındaki müşterileri ile uzun bir iş ilişkileri kurmak istiyoruz. Muayene ve rehberliğinize içtenlikle hoş geldiniz.
  SGS Onayı ve ISO9001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası'nı da geçtik.

  Hizmet:
  Guangzhou Tengyue Chemical Co, Ltd Steroid hormonu kimyasalların her türlü profesyonel ve dürüst üreticisidir. Yüksek kaliteli ürünler, rekabetçi fiyat, en iyi hizmet ve zamanında teslimat ile müşterilerine sunmaya odaklanıyoruz.


  Size kaliteli ürünleri garanti ediyoruz ve parseliniz teslim edilmediyse veya kalitesi düşükse% 100 iade yapılır.

  Fiyat:

  Lütfen gerekli miktarı bize bildirin, çünkü küçük sipariş ve toplu alımlar için fiyat farklı olacaktır.

  Ödeme metodları:

  Kararınız için, Kredi Kartı bilgilerinizi kimseye vermeden siparişinizin ödemesini yapmanıza izin vermek için Western Union ve MoneyGram para transferi hizmetlerini kullanıyoruz.

  Ödeme sırasında tercih ettiğiniz ödeme yöntemini (Western Union veya MoneyGram) seçebilirsiniz. Ödeme işlemini tamamladığınızda, ödeme aşamasını nasıl tamamlayacağınıza ilişkin talimatlar size e-posta ile gönderilecektir.
  Ödemeniz alındıktan sonra siparişinizi işleme koyacağız. Gecikmeleri en aza indirmek veya hatta sipariş iptali için sipariş aşamasından itibaren 24 saat içinde ödeme aşamasını tamamlamanızı tavsiye ederiz.

  Ambalaj:

  Profesyonel malzemelerle profesyonel paketleme yapan firmamız, her zaman gizli paketi gümrükten geçirmenin en yeni ve en güvenli yolunu bulacaktır. Fotoğrafları ve takip numaralarını referans olarak sunarız.

  Müşteriler ayrıca paketi gereği olarak yapmamızı da isteyebilirler.

  Teslimat:

  Ücretli siparişler aynı gün işlenir ve gönderilir ve dünya çapında 10 iş günü içinde teslim edilir.
  Size kolaylık sağlamak için, gizli ambalaj kullanıyoruz ve siparişler postayla teslim edilir ve teslimat başarı oranımız% 98'dir.
  15 iş günü içinde herhangi bir nedenle siparişinizi almazsanız, siparişinizi bulmanıza yardımcı olabileceğimiz lütfen bizimle iletişime geçin ve siparişinizde kaybolacak gibi göründüğü takdirde, derhal size bir değişiklik göndereceğiz.

  İyi Satış Sonrası Servis:

  Profesyonel bir satış sonrası servisimiz var. Ürünleri sipariş ettikten sonra herhangi bir sorunuz varsa, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Ve ihtiyacınızı karşılamak için elimizden geleni deneyin.

İletişim bilgileri
RawsGear Manufacturer

İlgili kişi: Miss. Cameron

Tel: +86-18186204104

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)